Home Kontakty Tisk
 
 
Hrádek nad Nisou
 
Hrádek nad Nisou
x

Tipy na výlety po Hrádku nad Nisou a okolí

Náš virtuální průvodce po Hrádku nad Nisou a okolí nabízí popisy zajímavostí, fotografie, virtuální prohlídky a tipy na výlety v českém, německém, poslkém a anglickém jazyce. Neváhejte, vstupte a inspirujte se pro vaše výlety.

Virtuální průvodce

Grösselova kaple

Leták o historii, stěhování a rekonstrukci Grösselovy kaple ve třech jazykových verzích (CZ, D, Pl). Vydáno v rámci projektu Prezentace zapomenutých historických památek, reg. č. CZ 11.2.45/0.0/0.0/16_012/0000395, podpořeného z EFRR, Fondu mikroprojektů Euroregionu Nisa, v rámci programu přeshraniční spolupráce Interreg V-A Česká republika – Polsko.
Leták o stěhování a rekonstrukci Grösselovy kaple (CZ) (783 kB) Leták o stěhování a rekonstrukci Grösselovy kaple (D) (779 kB) Leták o stěhování a rekonstrukci Grösselovy kaple (Pl) (783 kB)

Památky z boleslaweckého lapidária

Boleslawiec (Polsko) je město, se kterým Hrádek nad Nisou spolupracuje na řadě projektů. V rámci projektu Prezentace zapomenutých historických památek byla v Boleslawci restaurována část památek v lapidáriu.
Boleslawiec - město, se kterým Hrádek nad Nisou spolupracuje na řadě projektů. Výsledkem jednoho z nich je restaurování památek v lapidáriu. (3204 kB)

 
           © 2009-2019 Brána Trojzemí