Home Kontakty Tisk
 
  Brána Trojzemí Hrádek nad Nisou
 
Hrádek nad Nisou
x

Pozvánka na akce ve městě

datum zveřejnění: 15.2.2017 zdroj: Vít Štrupl

 

Pozvánka na divadlo, kino a další akce ve městě

 

Už příští týden, v pátek 24. 2., hrádecký DS Vojan uvede v DK Beseda znovu svou úspěšnou a povedenou inscenaci komedie Dokonalá svatba. Začátek bude v 19 h. Vstupenky si můžete zakoupit i v předprodeji.
Další divadelní představení v DK Beseda se koná sice až v sobotu 1. 4., ale předprodej na něj začíná ve středu 15. 2. V tragikomedii Otevřené manželství se v hlavních rolích přestaví Jana Krausová a Karel Roden. Předprodej vstupenek v cenách 320 / 300 / 280 Kč začíná v 8.30 v infocentru a na e-vstupence. Dovolím si upozornit, že čas na e-vstupence se může z technických důvodů mírně lišit.
Na čtvrtek 6. 4. máme do DK Beseda naplánovaný pořad Úsměvy Ivo Šmoldase s písničkami Josefa Strosse. Předprodej vstupenek začne 22. 2.
Tolik k divadlu. I když ne tak docela: masopust s divadlem tak trochu souvisí. Letos vychází popeleční středa na 1. 3., a tak masopust v Hrádku proběhne 25. února. Vyrážíme opět v 10 h z náměstí. A budeme rádi za každou masku, která se přidá. Před hasičárnou opět proběhne prodej vepřových specialit.
A ještě program kina:
Tento týden ještě reprízujeme film Padesát odstínů temnoty, který v prvním týdnu přilákal do kin přes 150 tisíc diváků. Film hrajeme v pátek a v sobotu od 19.30.
Doplní jej T2: Trainspotting, pokračování kultovního filmu z roku 1996. A podle všeho povedené. Hrajeme jej v sobotu od 17.00 a v neděli od 19.30.
V příštím týdnu nás čeká nová česká komedie Bohdana Slámy Bába z ledu. Hrajeme ji od pátku do neděle, vždy od 19.30.
Víkendová odpoledne budou patřit animovanému filmu Pes ro(c)ku.
Pro seniory máme nachystaný film Všechno nebo nic, který se celkem úspěšně drží v kinech od své lednové premiéry. Hrát jej budeme v obvyklém čase od 10 h ve středu 1. a ve čtvrtek 2. 3.
Plesová sezóna se přehoupla do své druhé poloviny. Kromě beznadějně vyprodaného Sportovního plesu se můžete těšit ještě na Country Hrá(d)ky (4. 3.), Městský ples (18. 3.) a zcela nový Maškarní ples pro dospělé (11. 3.). Vstupenky na všechny plesy lze zakoupit v Bráně Trojzemí.

Těším se na setkání s Vámi. 

 
           © 2009-2018 Brána Trojzemí