Home Kontakty Tisk
 
  Brána Trojzemí Hrádek nad Nisou
 
Hrádek nad Nisou
x

Pozvánka na akce ve městě - 22. 8. 2018

datum zveřejnění: 22.8.2018 zdroj: Vít Štrupl

 

Prázdniny pomalu končí a s nimi přicházejí tradiční akce ve městě. Přijměte pozvání.

 

Tento víkend je ve znamení Hrádeckých slavností a Bartolomějské pouti. Program najdete v příloze pozvánky. S jedinou změnou, velmi pravděpodobně se letos budeme muset obejít bez ohňostroje, které z důvodů mimořádného sucha nemohou být odpalovány.

Už ve čtvrtek 30. 9. se do Hrádku opět vrátí Kinematograf bratří Čadíků. Hrát bude každý večer až do 2. 9., vždy po setmění, zpravidla po 21. hodině. Představení se nakonají za silného větru. Filmy se budou hrát v tomto pořadí: Anděl Páně 2, Bajkeři, Špunti na vodě a Bezva ženská na krku. Vstupné je dobrovolné a opět půjde na dobročinné účely.

Týden po pouti nás v Hrádku čeká 10. ročník triatlonu. Startuje žhavícím večerem u Panoramy na Kristýně, kde v sobotu večer zahraje kapela 20 deka duše. Samotné závody se konají v neděli 2. 9.

Na sobotu 8. 9. chystáme Hrádecké Dožínky, tentokrát s česko-německým programem. Hlavním hostem bude kapela Kamelot.

V neděli 9. 9. přivítáme v 19.30 v DK Beseda první letošní divadelní představení. V komedii Blbec k večeři se kromě jiných představí Václav Vydra, Rudolf Hrušínský a Josef Carda. Předprodej vstupenek začne v Bráně Trojzemí a na e-vstupence ve středu 22. srpna v 15 h.

S předstihem ještě upozorním na chystaný koncert Mariana Vojtka v kostele sv. Bartoloměje. Bude se konat 25. 9. a předprodej vstupenek zahájíme ve středu 29. srpna.

A na závěr ještě stručně program našeho kina:
Ve středu 22. 8. od 19.00 a v neděli 2. 9. od 19.30 hrajeme český film Jan Palach.
Od pátku 31. 8. do neděle 2. 9. od 17.00 pak rodinný film Kryštůfek Robin. Upozorňuji, že film, ač je brán jako rodinný, je opatřen titulky.

Budu se těšit na setkání s Vámi, pěkné dny Vám přeji.
Vít Štrupl

 

 
           © 2009-2019 Brána Trojzemí